СТУДІЯ ВИШИВКИ "ЛАДНА"
(097) 787-07-12
(044) 467-61-39
order@ladna.com.ua
  Україна, м. Київ
вул. Кирилівська, 160Щ
 

  Вишивка на прапорах, вимпелах - на сьогоднішній день далеко не рідкість, прапори набули використання не лише як елемент геральдичної чи державної (муніципальної і т. д.) атрибутики, але також як частина корпоративної символіки. Статистика свідчить про те, що наявність прапора у структурі корпоративних цінностей компанії є чудовим єднальним фактором для її персоналу,  а також підвищує статус фірми в очах партнерів та клієнтів.

  Функціональне призначення прапора, його використання  у часом несприятливих умовах передбачає високу швидкість зношуваності. Під час вибору матеріалу для самого прапора та його елементів необхідно, перш за все, враховувати саме стійкість до впливу зовнішніх чинників. Саме цим вимогам цілком відповідає вишивка. Крім того, сучасні технології дають можливість за допомогою вишивки нанести на прапор будь-які за складністю символи і зображення з використанням надзвичайно широкої гамми кольорів та їх відтінків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Яндекс.Метрика каталог сайтів Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы  

Created jtemplate.ru joomla modules