СТУДІЯ ВИШИВКИ "ЛАДНА"
(097) 787-07-12
(044) 467-61-39
order@ladna.com.ua
  Україна, м. Київ
вул. Кирилівська, 160Щ
 

  У відрядженнях чи на відпочинку, перебуваючи у готелях, пансіонатах, СПА, ми часто користуємося виробами з махрової тканини, що брендовані за допомогою вишивки. Особливістю вишитих логотипів чи малюнків є те, що вони обов"язково попадають у поле нашого зору. І це не лише візуальний "контакт" - свою роль тут відіграють і тактильні відчуття. Одягаючи халат в готелі, ми, першочергово відмітимо його чистоту та м"якість, але не обійдемо увагою і вишитий на ньому логотип. А від того, наскільки якісно виконаним та привабливим він виявиться зовнішньо, як не дивно, здебільшого буде залежати загальне сприйняття речі, на яку він нанесений,  а в результаті - наше самовідчуття та настрій. Махрові вироби з фірмовою вишивкою можуть бути не лише вдалим рекламним носієм і втіленням ставлення компанії до своїх клієнтів. Це також чудовий вибір, якщо необхідно зробити оригінальний і, разом з тим, універсальний подарунок.

  Текстове побажання, малюнок "зі змістом", вишиті на махрових виробах (рушнику, простирадлі, комплекті салфеток, халаті) стане приємним, а головне - пам"ятним  презентом і для колег, і для друзів. Також варто враховувати, що вишивка на махрових тканинах - завдання здебільшого непросте, оскільки результат залежить від багатьох факторів, у тому числі від складу тканини, висоти і щільності петель і т.п. Тому таку роботу краще довірити професіоналам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Яндекс.Метрика каталог сайтів Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы  

Created jtemplate.ru joomla modules