СТУДІЯ ВИШИВКИ "ЛАДНА"
(097) 787-07-12
(044) 467-61-39
order@ladna.com.ua
  Україна, м. Київ
вул. Кирилівська, 160Щ
 

  Ще один популярний предмет одягу в гардеробі сучасних чоловіків і жінок, який можна "оживити" з допомогою машинної вишивки - сорочка поло. Для того, щоб носити поло, зовсім необов'язково грати у гру з аналогічною назвою, достатньо бути лише прихильником цього фасону. Його лаконічність гармонічно поєднується з одягом різних стилів, що робить поло чудовою базовою моделлю. Але коли така "правильність" здається надто прісною, то хочеться трохи "розбавити" її якоюсь яскравою деталлю. Наприклад, симпатичною вишивкою.

  Для різноманітності можна попробувати вийти за межі звичних рамок і придумати ескіз майбутньої вишивки самостійно. А реалізацію задуманого доручити майстрам студії сучасної вишивки "ЛАДНА". Ми впевнені, результат вас не розчарує. Цілком можливо, що ви захочете продовжити у тому ж напрямку, і цього разу разом з нашими спеціалістами створите поло з оригінальною вишивкою для когось із близьких чи друзів, чи навіть цілу серію. Головне - почати!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Яндекс.Метрика каталог сайтів Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы  

Created jtemplate.ru joomla modules